Кіровоградська регіональна
торгово-промислова
палата
КРТПП Kirovohrad Regional Chamber
of Commerce and
Industry
TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU
ico-marker.jpg

TPL_GK_LANG_ASSISTIVE_TEXT_CONTENT

Член КРТПП підписав угоду про партнерство з американською компанією

2018-09-25-Radiy225 вересня 2018 року у конференц-залі НВП «Радій» підписали угоду про стратегічне партнерство між компаніями «Curtiss-Wright Corporation» і «Radics LLC», яка передбачає виконання спільних проектів з модернізації систем безпеки ядерних об`єктів США.

Угоду підписали віце-президент корпорації «Curtiss-Wright Corporation» Курт Мітчелл та директор компанії «Radics LLC» Антон Андрашов.

«Я хочу відзначити велику роботу, яку виконали представники НВП «Радій» та «Radics LLC» для того, аби сьогодні я мав можливість стояти на цьому місці. Хочу подякувати за ту важку працю, яку вони зробили, аби ця подія стала реальністю. Гадаю, що нам будуть запропоновані найкращі рішення для модернізації нашого обладнання. Об’єднання знань українських фахівців із знаннями фахівців атомної індустрії США дасть можливість досягти великих результатів», – зазначив Курт Мітчел.

2018-09-25-Radiy1На урочистому підписанні були присутні голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, народний депутат Костянтин Яриніч, голова наглядової ради ПАТ «НВП "Радій» Євгеній Бахмач, президент КРТПП Ірина Саєнко, представники Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні та інші почесні гості.

«Radics LLC» було створено кілька років тому як дочірню компанію ПАТ «НВП "Радій» для роботи за американськими нормами і стандартами. Укладання Угоди стало результатом плідної і тривалої двосторонньої співпраці. За три роки фахівцями ПАТ «НВП "Радій» було розроблено та сертифіковано програмне забезпечення, яке здатне модернізувати американську систему безпеки ядерних реакторів.

2018-09-25-Radiy3Відповідно до Угоди, американська компанія поставлятиме продукцію, вироблену в Україні на базі платформи RadICS, для атомних станцій, дослідницьких ядерних установок і національних лабораторій Міністерства енергетики США. Одним із кроків реалізації Угоди стане надання українською компанією «Radics LLC» інжинірингової підтримки американській компанії «Curtiss-Wright Corporation» щодо реалізації процесів розробки програмного забезпечення для АЕС, яке відповідає усім вимогам Комісії з ядерного регулювання США.

«Ця угода для нас – дуже великий прорив. Сьогодні в США працює понад сотня реакторів, багато з яких уже потребують модернізації. Ми плідно працювали із американськими колегами, розробляючи систему управління, яка могла бути використана на американських АЕС», – повідомив Євген Бахмач.

2018-09-25-Radiy4Офіційне партнерство між компаніями «Radics LLC» і «Curtiss-Wright Corporation» для світової атомної спільноти буде оголошено на 11-му Міжнародному семінарі з використання програмованих логічних інтегральних схем на атомних електростанціях.

 

За матеріалами прес-служби Кіровоградської ОДА та видання «З перших вуст»
Фото: прес-служба ОДА, видання «Точка доступу» та «З перших вуст»

  • *тел. (0522) 35-18-56
  • моб. (050) 48-84-443
  • факс (0522) 24-02-89
  • Україна, 25022, м. Кіровоград
  • вул. Преображенська, 79-А
Зараз не можемо отримати данні

TPL_GK_LANG_LOGIN TPL_GK_LANG_ORTPL_GK_LANG_REGISTER