Кіровоградська регіональна
торгово-промислова
палата
КРТПП Kirovohrad Regional Chamber
of Commerce and
Industry
TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU
ico-marker.jpg

TPL_GK_LANG_ASSISTIVE_TEXT_CONTENT

У КРТПП відбулася зустріч представників бізнесу регіону з аргентинською делегацією

6-11-Arg 1Близько 20 підприємців обмінялися думками про співпрацю з керівником торгово-економічного відділу Посольства Аргентинської Республіки в Україні Аріелем Максом Санчесом Ромеро.

6 листопада 2018 року на Кіровоградщину з робочим візитом завітала делегація Посольства Аргентинської Республіки в Україні на чолі з керівником торгово-економічного відділу Аріелем Максом Санчесом Ромеро. Участь в зустрічі, що проходила в приміщенні регіональної палати, взяли також експерт торгово-економічного відділу Посольства Олена Щеннікова, президент Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати Ірина Саєнко та директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Кіровоградської ОДА Ніна Рахуба, а також близько 20 підприємств і організацій області.

6-11-Arg 2У своєму вітальному слові Ірина Саєнко зазначила, що подібні зустрічі нерідко стають результативними, адже Палата не просто прагне розвивати зовнішньоекономічну діяльність місцевих підприємств, а й робить це досить ефективно, маючи у своєму розпорядженні досвід кращих фахівців цієї галузі. Прикладом, за словами Ірини Анатоліївни, можуть служити підприємства-члени КРТПП, які вже співпрацюють з аргентинським бізнесом (експорт гідравлічних насосів, імпорт сільськогосподарської техніки тощо).

6-11-Arg 6Пан Аріель Макс Санчес Ромеро, у свою чергу, повідомив, що українсько-аргентинське співробітництво має гарні перспективи. Адже зв’язок між Посольством Аргентинської Республіки та регіональними палатами в Україні добре налагоджений. Крім того, помітні й результати роботи Аргентинсько-української торгово-промислової палати. Зокрема, український бізнес завжди має найактуальнішу інформацію щодо експортних пропозицій аргентинських підприємств, тендерів та виставок.

Під час презентацій економічного, соціального та культурного потенціалу Аргентини, а також показників двосторонньої торгівлі з Україною, пан Аріель Макс Санчес Ромеро підкреслив, що нині є усі передумови для суттєвого покращення цих показників. Адже співпраця між країнами налічує уже 25 років, підписано близько 30 угод у галузі торгівлі й дотичних сферах, що суттєво спрощують торгівлю між країнами.

6-11-Arg 3Після презентацій учасники зустрічі обговорили питання розвитку торговельно-економічних відносин на регіональному рівні. За словами пана Аріеля Макса Санчеса Ромеро, основні напрямки, які мають гарні перспективи поглиблення співпраці на регіональному рівні – це переробна промисловість, сільськогосподарське машинобудування, альтернативна енергетика. Він також висловив зацікавленість у співпраці в галузі культури та туризму.

Наприкінці зустрічі відбувся традиційний обмін сувенірами.

6-11-Arg 46-11-Arg 5

6-11-Arg 7 6-11-Arg 8

Прес-служба / 6.11.2018.

  • *тел. (0522) 35-18-56
  • моб. (050) 48-84-443
  • факс (0522) 24-02-89
  • Україна, 25022, м. Кіровоград
  • вул. Преображенська, 79-А
Зараз не можемо отримати данні

TPL_GK_LANG_LOGIN TPL_GK_LANG_ORTPL_GK_LANG_REGISTER