Кіровоградська регіональна
торгово-промислова
палата
КРТПП Kirovohrad Regional Chamber
of Commerce and
Industry
TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU
ico-marker.jpg

TPL_GK_LANG_ASSISTIVE_TEXT_CONTENT

Інтерактивний тренінг для жінок-підприємців пройшов у Центрі інформаційної підтримки бізнесу м. Кропивницький

2018-11-12-13-LiderW-112-13 листопада під час першого модуля тренінгу «Лідерство в дії: жінки-лідери як агенти змін» учасниці заходу під керівництвом досвідчених тренерів розглядали лідерство як важливий інструмент для бізнесу, особливості жіночого лідерства, а також баланс роботи та особистого життя менеджера.

Захід проводився Центром інформаційної підтримки бізнесу, основаним на базі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати, в рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні. Учасницями стали 15 бізнес-леді, які представляють різні сфери підприємництва регіону.

2018-11-12-13-LiderW-2Представлений на заході навчальний курс включає прогресивні міжнародні практики і ґрунтовні експертні знання та практичні вправи з реальними прикладами, в яких використовуються інструменти і стилі лідерства. Матеріали курсу розроблені німецькою компанією APPLICATIO Training & Management у співпраці з CEFE (Сербія) спеціально для жінок-підприємців. Тренінг проводили досвідчені тренери з Білорусі - Наталя Макаєва та Анна Агашкова, які на практиці застосовують міжнародні управлінські ноу-хау і знають, як успішно управляти компаніями і персоналом.

Перший день тренінгу був присвячений лідерству в дії. Тренери та учасниці розглянули питання подібностей та відмінностей лідерства та управління і особливостей саме жіночого лідерства. Також учасниці ознайомилися з відомою моделлю лідерства «4 Е», провели групову роботу за цією моделлю, ознайомилися з результатами досліджень головних рис лідерів та дізналися про секрети успіху відомих лідерів.

2018-11-12-13-LiderW-5Ознайомилися учасниці й з системою РАЕІ – інструментом оцінки менеджерського стилю, розробленим відомим бізнес-консультантом Іцхаком Адізесом, визначили свій лідерський потенціал та актуальний стиль, а також зіставили власне бачення себе та думку оточуючих про себе за допомогою техніки «Вікна Джохарі».

Завершився перший день тренінгу практичною роботою з визначення стилів лідерства.

Балансові «робота - особисте життя менеджера» був присвячений другий день тренінгу. Теоретично учасниці розглянули теми «Я-концепції» лідера, управління особистою енергією та силою, а на практикумі оцінили свій актуальний стан та визначили перспективи поліпшень.

2018-11-12-13-LiderW-3Окремо зупинилися також на темах тайм-менеджменту, стрес-менеджменту та делегування. Зокрема, розглянули способи і лайфхаки зі збереження часу, джерела виникнення, ознаки прояву та наслідки стресу, а також технологію делегування. Темами практикумів всередині цих тем стали: «Куди йде мій час?», «Визначаємо, що і кому делегувати», «Емоційний градусник та експрес-техніки досягнення емоційного балансу». Крім того, учасниці мали змогу оцінити актуальний рівень стресу.

Підводячи підсумки модуля, учасниці отримали від тренерів домашнє завдання скласти план розвитку лідера.

Загалом же, тренінг «Лідерство в дії: жінки-лідери як агенти змін» складається з двох дводенних модулів. І другий модуль запланований на 3-4 грудня 2018 року.

2018-11-12-13-LiderW-4

Прес-служба / 15.11.2018.

  • *тел. (0522) 35-18-56
  • моб. (050) 48-84-443
  • факс (0522) 24-02-89
  • Україна, 25022, м. Кіровоград
  • вул. Преображенська, 79-А
Зараз не можемо отримати данні

TPL_GK_LANG_LOGIN TPL_GK_LANG_ORTPL_GK_LANG_REGISTER